Ольга | 2020-05-24 13:14:16

Інфекція кісток

Доброго дня , мені 33 роки,працюю офісним працівником. У 2018 році поставлений діагноз Острохондроз шийного відділу ,нестабільність С5. У 2019 році почала боліти нога в паху,особливо при тому як сидиш ,як рухаєшся то болю немає - діагноз по ренгену-Двобічний коксартроз тазобедрених суглобів 1 стадія. Пролікувалася -Доною,Структрум,Актовегін,Меркана . Лекше після лікування НЕ стало ,біль в паху пропала, але одночасно перетворилась на ниючу по передньо-бічному стегні ,то разом -дві ноги болять в тазі ниють, то одна ,ноги таке враження важкі в бедрах і затерпаючо- ниючі ,то є біль то проходить ....і головне що біль починається при сидінні, проходить як походити ,інколи після ходіння чуть стихає а потім при сидінні знов набирає болю. Зробили узд вен і судин все в порядку, зробила ренген поперекового відділу -діагноз Спондиоартроз поперекового відділу .Дискоз L3-L4 . Виписали мовіксикам на 10 днів -пропила, результат болю ніг той самий .Невропатолог говорить що від хребта так ноги не можуть боліти ,травматолог навпаки відправляє до нервопатолога і стверджує що то поперек. Здала такі аналізи-Загальний аналіз крові, Ревматоїдний фактор ,С-реактивний білок ,циклічний цитруліновий пептид Anti-CCP антитіла IgG,сечова кислота, кальцій загальний, парадгормон. Всі аналізи у НОРМІ. Зараз також почали легко боліти коліна,лікті ,є хрускіт і постійна температура 37-37,2. П»ю зараз хондропротектори та Меркану. Задаюсь питанням можливо в мене якесь інфекційне захворювання кісток,м»язів,нервів,сухожиль….Які ще можна аналізи здати ?

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго вечора. Питаннечко... Підвищення температури немає? 1209, 2096, 4019 в Синево, конс. ревматолога