Иван | 2020-05-19 18:19:13

Жовчно-кам'яна хвороба

Добрий день..Скажіть будь ласка скільки буде коштувати операція з видалення конкрементів із жовчного міхура діаметром 14 мм

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день.Це залежить від того,в який лікарні ви будете оперуватись ( приватна чи державна,статус лікарні, наявність вченого ступіня у хірурга-оператора). В середньому ,по Київу ,від 19 до 25 тис.грн (сума за все) .