Вера | 2020-05-10 22:37:56

Висип на шкірі

Доброго вечора ,хотіла вас запитати зудіння на шкірі на ліктю ,чешуться і вискакують як прищі,але без вершків...спочатку було збоку від лопаток в районі підпахв ,після перекисі та бепантену пропало,на ліктю не зникає,пила проти алергії,запікаю перекис та бепантеном,не проходить,...переживаю це алергія?і стала дуже чутлива шкіра коли зудіння,після того залишаються як шрами..потім пропадають

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Схоже на лікований герпес (герпес зостер).