dzhuloksana | 2020-05-09 18:42:51

Яке лікування вибрати? Чи можна замінити на аналоги?

Поставили діагноз дегенеративні зміни пхз колінних суглобів, остеонекроз заднього рогу меніску, кіста бейкера(на фото повний діагноз). Один лікар пропонує артроскопію, інший лікування. Мені 38, травм не було, навантаження помірні. Чи є сенс витрачати гроші на медикаментозне лікування, чи треба операція? І чи можна замінити ліки на повні аналоги?

Ответы врачей 5

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
1. На фото - рекомендації по лікуванню, а не діагноз. 2. Власну думку з приводу тактики лікування у подібних випадках неможливо скласти без очного огляду суглоба з наявністю оригіналів його МРТ. Конт тел 067 408 21 27.
Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
У вашому питанні є певні протиріччя. Лікар не може он-лайн встановити діагноз та вирішити тактику лікування. Оперувати чи лікувати консервативно. Ви були на прийомі у ортопеда та вам призначили лікування. Додайте фізіотерапію, ЛФК, масаж. Пройдіть його та подивіться на результат. Якщо ефект не задовальнить то треба йти на прийлм до лікаря та змінювати тактику лікквання.
Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
У вашій розповіді та описі є певні протиріччя. Питання оперативного або консервативного лікування он-лайн не вирішуються.Якщо вас цікавить результат. Ви були у лікаря та він призначив лікування. Пройдіть його. Додайте фізіоиерапію, ЛФК, масаж та подивіться на результат. Якщо добре-добре. Якщо ні- то треба іти до лікаря та змінювати тактику лікування
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Ваш діагноз, це не діагноз, а опис МРТ. До того ж "остеонекроз заднього рогу меніску" - такого не буває. Або "остеонекроз", або "розрив меніска" (і треба знати ступінь). Це все не діагноз. Діагноз виставляє лікар по огляду з урахуванням МРТ. МРТ діагнози не ставить. Треба дивитись коліно очно + самі МРТ знімки. Телефонуйте 068-321-42-87, приходьте. Розрив меніска ще може почекати, хоча якщо значний, то треба оперувати. А остеонекроз (якщо він все ж таки є) - це серйозна проблема може бути. Треба дивитись на розміри і т.і.
Яровой Дмитрий Михайлович
травматолог / ортопед
Адрес: Консультативно-диагностический центр Деснянского района г.Киева , "Хирургический центр полного цикла CitiDoctor"
Телефон: +380979169166
Доброго дня! Необхідний клінічний огляд для вирішення питання тактики лікування. Операція є плановою, а тому при наявності сумнівів Ви можете спробувати консервативне лікування і лише у випадку його неефективності думати про артроскопію.