Iрина | 2020-05-08 21:32:24

Неврология

Рiзка Митева бiль в головi, злiва, що вiдала в щелепи та пiд’язичний м’яз злiва. Потiм пекучтй бiль лiвоï лобноï долi, потилицi, вiдчуття жару в лiвому вухi, лiвоï ноздрi. Такого стану нiколи не було. Язик не заплiтаеться, до кiносика носа пальцем дiстаю, Тобто, на сердечний напад не схоже. Але тиск пiднявся, мiй звичний 100*60, зараз 120*85. 33 роки, жiнка. E протрузIя шийного вiддiлу c5-c6 диску, дегенеративнI змiни вiддiлу шийного хребта. Стеноз спинномозговогоканалу на рiвнi c5 - c6. Що це може бути, наприклад лопнув сосуд чи протрузия?наскiльки може бути небезпечним? Тобто ïхати до лiкарнi зранку на рентген, чи спостерiгати за динамiкою?

Ответы врачей 1

Коваль Наталия Васильевна
Адрес: Частная Практика, есть лицензия.
Телефон: +38(066)-847-84-37
Можу проконсультувати он-лайн. 066-847-84-37. Невропатолог. Якби лопнула судина, думаю ви не обійшлись би такими скаргами, все булою гірше.