Наталія | 2020-05-05 00:30:12

Харчування

Доброї ночі. Така ситуація: протягом 4-х днів дивне самопочуття , після прийому їжі виникала тошнота, важкість. Зараз п’ю чай і сухе печеня їм то не так вже погано почуваюся. Що це може бути? Ніколи з харчуванням проблем не було. Може це через нерви, стрес? Чи може бути вагітність? Дякую

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте если был незащищенный па и беременность не исключена, тогда подобные симптомы могут быть при беременности., так же тошнота может возникать и из-за стрессовых реакций. Необходим осмотр для того что бы выяснить причину, такого состояния.