Юлія | 2020-05-04 19:17:20

Дзвін в голові

Доброго дня. Підскажіть будь ласка, часто бувають сильні болі в голові і дзвін у вухах уже днів 10. Також нарушений сон. Часто просинаюся чи взагалі не сплю. як з цим боротися?? Неврологи не приймають зараз. На прийом записатися не можу. Зробила узі судин.

Ответы врачей 2

Хонда Александр Валериевич
Адрес: г. Киев, КМКЛ №1
Телефон: 067-726-00-65, [email protected]
Здравствуйте, в домашних условиях очень эффективно прием бифрена 250 мг 2 раза в день, ношение ортобаффа 1 час в день и сирдалуд 2 мг на ночь-10 дней
Коваль Наталия Васильевна
Адрес: Частная Практика, есть лицензия.
Телефон: +38(066)-847-84-37
Померяйте давление на фоне головной боли и можем договориться о консультации онлайн. 066-847-84-37. Невропатолог