Тетяна | 2020-05-04 17:15:34

Кашель

Доброго дня. З 27-го квітня почався кашель, 01 травня піднялась температура до 37, випила "сумамед" три дні, сьогодні четвертий день - покращення не наступило. Симптоми як при пневмонії, сильна потливість, симптомів нового вірусу не має... Що робити? до сімейного лікаря сьогодні не можу додзвонитись.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, запишитесь через систему записи к врачу. Необходимо сдвть анализ на определение коронавируса.