Христина | 2020-05-03 18:05:24

Психологія

Доброго дня! Мене часто б'ють батьки! А саме по голові,по лиці,тягають за волосся,брат теж був побив так,що я плювала кров'ю,але батьки його захищають! Я не хочу з ними жити і не можу! Скажіть будь ласка,чи це нормально,що вони мене так б'ють???

Ответы врачей 2

Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Доброго дня, скільки Вам років? Чи Ви маєте бабусю, тітку, хрещених - когось, куди б Ви могли звернутися за допомогою і, можливо, залишитися з ними жити? У випадку, якщо ні - то зверніться до поліції або знайдіть в інтернеті контакт відділу поліції з ювенальної превенції, якщо не помиляюся, у них є навіть тимчасові притулки для неповнолітніх (якщо Вам немає 18). Звертайтеся по допомогу і, сподіваюся, що можливості щось змінити знайдуться. На все добре.
Брейтбург Мария Кимоловна
Психолог, сексолог, психотерапевт
Добрый день, Христина. Это не нормально. Вам необходимо обратиться в Службу по делам детей Вашего района и/или в полицию.