Анастасія | 2020-05-02 19:42:07

Прркидаюсь вначо 12-2год від серцебиття проходить за декілька хв така картина вже 2 міс щодня...

Доброго дня турбує прискорене серцебиття вночі засинаю і орієнтовно за 30 хв чи годину прокидаюсь від серцебиття яке з часом проходить, так вже не перший день а орієнтовно пару місяців чи може це бути зв'язано з щитовидкою гормонами? Які аналізи здати? И ще помічала серцебиття вдень рідко але буває штрикає в почках потім трусяться руки і бахкає серце які обстеження пройти? Узд серця нормальне каодіограма теж

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, вам рекомендован осмотр врача эндокринолога. После осмотра будет ясно какие именно анализы и обследования вам необходимо пройти для того чтобы установить точный диагноз и причину такого состояния.