kravchuk.i | 2020-05-02 13:11:03

Проктологія

Добрий день! Орієнтовно 2 тижні тому, після того як почала робити фізичні вправи (в тому числі вправи Кегеля), помітила підвищення температури тіла до 37,1, пізніше почалися неприємні відчуття печіння і дискомфорту в прямій кишці. Почала застосовувати супозиторії з обліпиховою олією два рази на день, температура коливалася в межах 36.6- 36.9, але почало турбувати відчуття присутності чогось в прямій кишці. Зараз використовую дані супозиторії один раз на добу на ніч, але знову температура почала підвищуватися до 37,1 вдень, зранку нормальна, є відчуття невеличкого дискомфорту в прямій кишчі, але печіння немає. Болі та крові під час дефекації немає. Підкажіть, будь ласка, що може бути? Чим лікувати?

Ответы врачей 1

Специалист
Для того,що б достаменно знати,чим лікувати,треба пройти огляд у проктолога. Скорішь за все,це кріптіт.