Микола | 2020-04-30 20:30:07

Проблеми в житті

Вибачте що так звертаюся Не думаю що треба буде звертатися до спеціаліста , але думаю що це бцде краще ніж сидіти і нічого не робити Останнім часом попадав дуже часто на шахраів , так як старався знайти швидкий заробіток і відбулася дуже сильна втрата грошей і борги , що тепер не можу зібратися з думками і почати виправляти ситуацію яка склалась ... поганий настрій , не можу нормально думати і розмовляти ні з рідними ні з дівчиною... Можете допомогти мені розібратися чи це є проблемою чи це щось інше .Дякую

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Вітаю. Хочете це обговорювати на цьому порталі? Якщо так, то я Вас слухаю, пішить. Розкажіть подробиці того, що сталося, будь ласка.