Вікторія | 2020-04-30 09:37:43

Аденоїди

В дитини 2.7 роки поставили діагноз аденоїди 2ст. Ми пшикали 2 рази Етацидом 1місяць потім через місяць знов бо стало знов тяжко дихати носом. Пройшов знов місяць і знов те саме нам призначили Алертек 2 тижні ми пропшикали стало легше і знов те саме щоб ви порадили зараз карантин нехочиться з дитиною їздити по лікарнях?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Возьмите Фликс  спрей по 1 впр в нос 2 раза в день до 10 дней.