Петро | 2020-04-30 08:59:39

Укус кліща

Вкусив кліщ, орінтовно до 3год, витягнув, продезенфікував, змастив зеленкою. Тепер осталась маленька припухлість (десь 1мм висотою)і трішка червона на тон чи 2 від шкіри (чи так сприймається через зеленку яка вже посвітліла й постиралась). У мому регіоні кліщі можуть переносити хворобу лайма, м. Івано-Франківськ. що порадите - слідкувати за симптоматикою і за 2 тижні здати тест чи зразу пропити попереджувальні антибіотики, незнаю які. Нині 2-й день.

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Здайте кліща в комерційну лабораторію для обстеження на ДНК борелій та інших транмісивних збудників.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Здайте кліща в комерційну лабораторію для дослідження ДНК борелій та інших трансмісивних збудників.