Віка | 2020-04-30 08:21:48

Емоційні розлади

Доброго дня. Вчора в мене стався емоційний зрив. Зазвичай я нормально реагую на проблеми, навіть з позитивом, можна сказати. Але бувають моменти,коли маленька дрібничка може довести мене до дуже важкого стану,тоді я переживаю сильний емоційний біль. Настільки сильний,що хочеться просто кричати. Я не можу це контролювати. Зазвичай свій біль намагаюся вилити на чоловіка,якого дуже люблю. Таке в мене трапляється періодично,але останнім часом стало частіше. Бувають періоди,що мене взагалі відключені емоції. Почалося все це після сильних стресів, трагічних подій, кілька років тому. Розумію,що тут вже потрібно лікування. Що мені робити?

Ответы врачей 2

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Вітаю. Посттравматичні та постстрессови розлади потребують спеціальної психотерапевтичної допомоги (травмафокусована когнітивно-поведінкова терапія, EMDR-терапія чи психодінамична терапія). Інколи є сенс в паралельному прийомі деяких ліків. Пішить де саме Ви мешкаєте, може я зможу Вам порадити фахівця у Вашому місті чи у найближчому великому місті. У крайньому випадку - можлива оналйн консультація та опрацювання Ваших проблем. Враховуючі наявність пандемії - можливо що онлайн є найкращим варіантом.
Соболь Андрей Аркадьевич
Адрес: г. Донецк, частная практика
Телефон: +380955298093
Здравствуйте! Череда стрессов, психо-эмоциональные нагрузки - очень энергозатратная деятельность для мозга. До поры, до времени мозг справляется с такими нагрузками, но со временем "заряд батареи" начинает иссякать и ему начинает не хватать сил контролировать Ваши эмоции. Вот тогда и происходят такие срывы, о которых пишите Вы. Обычно подобные проблемы разбираются и решаются в ходе работы со специалистом-психотерапевтом.