Ірина | 2020-04-28 16:03:42

Біль під правим ребром

Доброго дня. Пару місяців назад почала відчувати невелику біль під правим ребром. Спочатку боліло тільки при нахилі тіла вниз або якомусь незрчному положенні тіла. Зараз відчувається біль при будь якому положенні тіла,ходьбі чи лежачи. Таке враження ніби відчуваю там маленьку горошину і вона побаляє час від часу, то більше , то меньше. По результатам узд: "Форма жовчного міхура неправильна, з перегином в шийці та дні, розмір 63*19мм. В тілі жовчого міхура візуалізується ехо + без уз-доріжки, овальної форми з чіткими, рівними контурами, без посиленої васкуляризації та паталогічного кровотоку, розмірами 2,5*1,5мм . Буду щиро вдячна за Вашу консультацію.

Ответы врачей 1

Зайченко Анна Михайловна
гастроэнтеролог
Адрес: CitiDoctor, город Киев, пр-т С. Бандеры, 17/1
Телефон: 044 333 4885
Доброго дня, Ірина ! Потрібно зробити загальний аналіз крові , біохімію крові «Печінкові проби» і прийти на огляд і консультацію лікаря гастроентеролога.