Наталя | 2020-04-27 21:46:00

Піднебіння

Доброго вечора! На твердому піднебінні випадково язиком на пробувала більше підвищення чи нашарування не знаю як правельно сказати ніж з іншої, не горбок в дзеркалі нічо нема .Чи може бути від гарячої їди ? Кров здавала в лютому все добре.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Это может быть реакция слизистой на любой раздражитель ( в том числе и температур). Ничем не брызгайте, можете ротовую полость полоскать раствором соды.