Катя | 2020-04-27 10:30:56

Травма

Два роки назад в результаті невдалого танцю, щось сталося з ребром. Спочатку воно мене боліло потім переставало. Моментами трішки боліло, десь через рік почала появлятися якась гулька, з кожним разом вона збільшувалася. На даний момент, буває таке що ребро дуже сильно починає боліти, що важко щось сказати чи навіть дихну і поворохнутися, тому що колись дуже сильно. Коли потягаюся до гори, нагинаюся чи різко повернуся то також відчуваю його. Ходила до різних лікарів, кожен стверджував по різному. Один говорив що це таке ребро від народження, хоча все нормально було до того моменту з танцем, інший сказав що ребро зламалося і не правильно зрослося а ця гулька яка утворилися це може бути в результаті того що ребро треться

Ответы врачей 2

Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
Консультація торакального хірурга
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Яке запитання ?