Юлія | 2020-04-26 22:24:36

Поганые самопочуття

доброго дня! Останнім часом погано себе почуваю хочу здати аналізи та незнаю до якого лікаря в першу чергу потрібно звертатись. Коли стаю рано з ліжка голова крутиться, вчора почалась менструація я була дуже бліда а на ранок було щось схоже на кровотечу , крім того весь день слабо , холодно в ноги важко зігрітися, якщо випадково по царапалась кров з рани не тече. Періодично болить голова та є можливо алергія бо на ногах дрібний висип. Температури немає Дякую)

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте для начала вам рекомендовано сдать общий развернутый анализ крови. И с результатами обратиться на осмотр к семейному врачу или терапевту