Алла | 2020-04-26 21:23:34

Ієрсиніоз

Доброго дня. У мого сина діагноз термінальний ілеїт, хвороба крона під питанням , хронічний ієрсиніоз. Інфекцію виявили пізно. Тобто близько півтора року лікували срк. Ієрсинії знайшли в Діагені методом плр кал. Місяць тому проходив син курс аб циплофроксацин в капельницах. Зараз ми в Тернополі. Через карантин не можемо поїхати в Київ. У Тернополі аналіз таким методом не роблять. Чи можна здати кров в сінево, як називається аналіз?

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго вечора. Вам треба звернутися до свого лікаря. На крайній випадок - в Тернополі є чудова кафедра інфекційних хвороб + дитячих. Без розгорнутої консультації Ваше питання не вирішити. Хто заборонив проїзд автівок в Україні? Не чув?