Сніжана | 2020-04-26 00:10:56

Боль в области живота

Добрий вечір. З обіду турбує біль в животі. Біль почався після обіду, була жирна смажена їжа. Після цього весь день бурчить у животі, а біль змістився у лівий бік і став ниючим. Порадьте препарат і які ваші припущення щодо діагнозу?

Ответы врачей 2

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте подобные симптомы бывают при нарушениях в работе поджелудочной железы. Фестал или панкреатит , один из препаратов на выбор по схеме указанной в инструкции.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте подобные симптомы бывают при нарушениях в работе поджелудочной железы. Фестал или панкреатит , один из препаратов на выбор по схеме указанной в инструкции.