Петро | 2020-04-25 20:35:09

Аллергия от лекарств

Доброго дня. 11 квітня я звернувся до вас за допомогою з приводу алергічної реакції організму на таблетки ортофен, які можуть викликати набряк Квінке. У мене це проявилось в області мочевивідної системи. Минуло 2 тижні, моя проблема нікуди не зникла, хіба що трохи пригасло відчуття оніміння а також больові, але відповіді від вас я так і не отримав. Прийшла відповідь що моє запитання передане до кваліфікованих спеціалістів і більше нічого. Чи можу я розраховувати хоч на якусь консультацію?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, отек Квинке тяжелый вопрос и требует осмотра врача! Это тяжелое состояние.