Наталія | 2020-04-25 19:15:18

Не падає температура

Доброго дня під скажіть будьласка що робити. Вже 4 дні тримається температура і не спадає і не можливо нічим збити .37-37.5 здебільшого ,буває 38. При цьому всьому ломоти в тілі не має дихати не важко нежитю та кашлю не має . Просто трусить інколи ,вже незнаю які ліки пити . А випила вже багато .

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Температуру 38-38,5°С надо «сбивать», если она не снижается в течение 3-5 дней, а также, если у взрослого обычно здорового человека она повышается до 39,5°С. Пейте больше, но напитки не должны быть горячими – лучше комнатной температуры. Температуру тела ниже 38 не рекомендовано сбивать!