Ярослава | 2020-04-25 16:29:14

Місячні

Добрий день) Місячні почалися 7 квітня (був один день затримки) і закінчилися 11 Все було добре, живіт не болів Почався новий цикл і місячні знову почалися 21-го квітня (у мене цикл триває 28 днів) З чим це може бути зв’язано?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, тяжело сказать с чем именно связан подобный сбой менструального цикла. Необходим осмотр. И возможно дообследование!