Богдан | 2020-04-24 20:10:44

Хвороба Осгуда Шляттера

Доброго дня мені 17 у мене хвороба Осугда Шляттера я лікувався 7 днів робив компреси з горілкою мазав коліна Долобене гель пив Німесил.і біль в колінах пройшла і лікар сказав прийти через місяц прийти 3 тижня було все добре але на 4 тиждень біль повернулась я прийшов до лікаря но тіді лікарнью закрили на карантин і я подумав так же само 7 днів полікувати коліна я пролікував коліна але коліна все одно трохи болять коли їх згинаю або хожу при надавлені на коліна то вони не болять тіки коли ними рухаю

Ответы врачей 3

Пинчук Евгений Иванович
травматолог / ортопед
Адрес: в КЛ «Феофанія»
Консерватмвне лікування має бути комплексне. Ви використовуєте лише частину методів. Для коррекції лікування треба щоб вас подивився ортопед. Але перш за все треба зняти фізичні навантаження. У переважної більшості випадків ця хвороба, в подальшому, не впливає на функцію суглобів
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Яке саме запитання ?
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Не можна проводити заочні консультації. Інтернет консультації лише для уточнення якихось питань. А тим паче не можна консультувати пацієнтів 17 років без батьків. Хвороба Осугда Шляттера не проходить за 7 днів. Але можно за цей час зняти загострення. Якщо покращення немає, можливо, треба додатти й інші методи лікування. Для цього треба звернутись до ортопеда-травматолога. Якщо діагноз поставили правильно, то ця хвороба не страшна і з віком зазвичай проходить.