Ліля | 2020-04-24 11:55:08

Фурункул

Доброго дня! Декілька місяців тому у мене з’явився фурункул на внутрішній стороні бедра. Утворилась дуже велика гуля( розміром з куряче яйце). Я звернулась у лікарню, мені сказали мазати маззю Вишневського, в цей самий вечір фурункул прорвав. Декілька днів все було гаразд, я робила перев‘язки та промивала перекиссю. Але згодом там все одно почав бігти гній і трішки робитись нарив( але зовсім маленький, він відразу ж проривав). Декілька раз рана загоювалась, я навіть забувала про неї.Скажіть будь ласка, що робити у такій ситуації?

Ответы врачей 1

Специалист
Потому что не все гнойное содержимое эвакуировалось,когда прорвал "фурункул". Гнойничок нужно чуть-чуть довскрыть и ранку почистить. Вот и все.