Анжеліка | 2020-04-23 22:09:06

Цисти постійний

Доброго дня! Постійни цистит. Уже хворію 1,5 року, лікувалася і у гінеколога, і у урологів. Ліки не скажу, що допомагали, але на деякий час трішки ліпше ставало. Відчуваю біль у низу живота постійний, також коли натискаю на живіт біль віддає в уретру. Відчуття постійно повного сечового, при сечовипусканні теж біль. Фурагін, фурамаг не можу пити блювотний рефлекс виникає. Є аналі сечі, узі сечового. Інфекцій немає, окрім впч

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Почитайте статью про цистит на liulkomd.com.ua Если останутся вопросы, то пишите.