Кунинець Тетяна Сергіївна | 2020-04-23 21:17:17

Тест ПЛР на COVID-19

Добрий вечір! Хочу відразу вибачитися, що звертаюся до Вас, просто більше не знаю з ким проконсультуватися. Мене звати Тетяна, проживаю м.Біла Церква, Київська обл. У мене склалася така ситуація: 19 березня ми приїхали з Єгипту, чоловік відчув симптоми простуди. 24 березня нам зробили експрес тест, він дав негативний результат. 27 березня чоловіка поклала в лікарню вже з пневмонією. 30 березня він помер, поставили діагноз "короновірус". У мене ніяких симптомів немає, температура протягом дня коливається 36,5 - 36,8. Я знаходжусь на самоізоляції, мене ніхто не обстежував. Оскільки повідомили мені на роботу, що чоловік помер від "короновіруса", то на роботі вимагають довідку з результатами ПЛР тесту. 08 квітня взяли мазки на ПЛР і він показав позитивний результат. 21 квітня взяли повторно мазки на ПЛР і він знову дав позитивний результат. Місцеві лікарі не можуть пояснити чому протягом такого довгого періоду ПЛР тест показує позитивний результат. Може Ви знаєте, чому цей тест дає позитивний результат або до кого можна звернутися за консультацією, підкажіть будь-ласка. Дякую.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Добрий вечір. Так прийнято звертатись, але зараз для Вас та багатьох інших, він сумний... Лікування повинно здійснюватися після встановлення діагнозу, але позитивна ПЛР на коронавірус свідчить, що організм ще не звільнився від вірусу та потребує допомоги. Показана консультація гарного інфекціоніста та, вірогідно, додаткове обстеження та лікування. Одужайте