Chrystyna | 2020-04-23 17:05:51

Психологія

Доброго дня! Я скоїла дуже багато помилок в минулому,зараз ненавиджу себе,вони мене мучять,я незнаю як мені позбавитися від цього,я хочу щоб ви підсказали як мені позбутися своїх помилок,я дуже хочу нормальне життя,я заслуговую бути щасливою???

Ответы врачей 3

Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Доброго дня, Chrystyna. Для того, щоб моя відповідь була більш відповідною до ситуації, мені, як і будь-якому фахівцю, потрібні більше деталей і Ваше бажання вкладати ресурси у ці пошуки відповідей. Якщо б це було занадто просто, Ви б і самі знайшли відповідь. Єдине, про що навмання можна сказати, що чим добріше Ви ставитимеся до себе, тим простіше Вам буде виправляти те, що можна змінити. Рекомендую, звернутися за довгостроковою якісною психотерапією, це прискорить і полегшить цей процесс.
Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Доброго дня, Chrystyna. Для того, щоб моя відповідь була більш відповідною до ситуації, мені, як і будь-якому фахівцю, потрібні більше деталей і Ваше бажання вкладати ресурси у ці пошуки відповідей. Якщо б це було занадто просто, Ви б і самі знайшли відповідь. Єдине, про що навмання можна сказати, що чим добріше Ви ставитимеся до себе, тим простіше Вам буде виправляти те, що можна змінити. Рекомендую, звернутися за довгостроковою якісною психотерапією, це прискорить і полегшить цей процесс.
Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Доброго дня, Chrystyna. Для того, щоб моя відповідь була більш відповідною до ситуації, мені, як і будь-якому фахівцю, потрібні більше деталей і Ваше бажання вкладати ресурси у ці пошуки відповідей. Якщо б це було занадто просто, Ви б і самі знайшли відповідь. 'дине, що навмання