Анна | 2020-04-23 14:58:26

Вирус группы А

Живем в Мілані, 15го лютого були дома, рідня (5 чоловік в т.ч. 2 дітей) в яких проживали за 2 неділі раніше на протязі місяця всі перехворіли (кашель, невисока темп., слабкість і біль (поколювання) в спині (в легенях). У мене через кілька днів те саме (але + температура 38, (що для мене не характерно бо завжди все вяло протікає) це в одну нічь і не давало дихати. і + заклало ніс(ренген показав гайморіт). Пропила амоксицилін і 2 рази промили ніс в лікарні. Вроді вилікувалася. 5го березня уже в італії повторно біль в легенях, кашель (темп. 37) - перетягла на "Tachipirina" (парацетамол) кілька днів відпустило. 15го знов різко загострилося - біль у легенях(особливо при русі і глибокому вдосі), кашель (темп 37) але день не могла встати з ліжка. Сімейний лікар - 5 днів азитромицин і ренген. Їхній ренгенолог, а потім і пневмонолог нічого не побачили, хоча в україні два спеціалісти, яким вислав фото розділились - один побачив "Правобічна середньодолева пневмонія" інший підтвердив "нічого" як і в італії. Зробила комп томографію (але пройшло вже більше тижня після лікування почувалася задовільно) томографія виявила лише круглий рубець 2,5 мм зправа. В даний момент кашель визивають лише різкі запахи але постійно хвилями (день від дня) біль в легенях. Крім загального коментарю хочу задати питаня і отримати чітку відповідь (бо італійські лікарі нічого внятного не можуть відповісти). Велика ймовірнісь, що я перехворіла вірусом групи А чи В ( бо тоді у сусідів моїх родичів, де зупинились, тестс з аптеки це показав) і моя думка, що цей вірус продовжує у мене циркулювати. Як це перевірти? Моя думка 1. ПЛР на групу А і Б й додатково на ціж антитіла. Дайте свою відповідь бо італійські лікарі не розуміють взагалі про що бесіда!? Якщо я буду впевнений то і від них добюсь результату. Щиро дякую.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
1 - Доброї ночі; 2 - хронічного грипу у звичайних пацієнтів не буває