Ангелина | 2020-04-18 20:32:27

Беременность

Здравствуйте. Скажите можно ли принять Бронхо-мунал эсли беременности 2 недели? И скажите может живот болеть внизу особенно когда переживаешь ?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Застосування у період вагітності або годування груддю. Клінічні дані щодо застосування Бронхо-мунал/Бронхо-мунал П у вагітних відсутні. Експерименти на тваринах не показали ніякої прямої чи непрямої токсичності, що впливає на вагітність, розвиток ембріону, розвиток плода та постнатальний розвиток. Стосовно вигодовування груддю, досліджень також не проводилося і будь-які дані відсутні. Бронхо-мунал/Бронхо-мунал П слід застосовувати з обережністю в період вагітності та годування груддю.