Тетяна | 2020-04-17 14:44:17

Затримка менструації

Доброго дня. Звертаюся до Вас з таким питанням, що у мене затримка 3 день, перша думка була про вагітність, але експрес тести негативні. Що ви можете порадити чи варто панікувати? (Перед цим цілий тиждень піднімала дуже важке та багато фізично працювала)

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, задержка может быть на фоне сильных физических напряжений. По типу тягания тяжести. Если в течении 4-5 дней не начнеться менструация необходим осмотр.