Юлія | 2020-04-17 14:40:06

Почервоніння нижньої повіки, сухість та свербіж

Доброго дня. Підскажіть будь ласка, у мене почервоніла нижня повіка, спочатку був сильний свербіж, і зараз є, потім почервоніння і пече та сушиться шкіра. Ось через кілька днів уже і на верхню повіку переходить сухість. Чим допомогти. Коли промиваю то легше стає, тоді знову починає печіння. Сімейний лікар порадила метрогіл мазь. Але у мене і та де вії внизу теж пече і в куточку. Варто неї користуватись, чи ви подите щось інше. Дякую

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
ДОброго дня. Спробуйте очну мазь гідрокортизонову( будь який %). Наносіть і трохи втирайте 3 рази на день 5 днів. Не стане легше- до окуліста! Не хвилюйтесь якщо попаде в око. Вона очна і стерильна.