Павло | 2020-04-17 11:54:15

Плями на ногах

Доброго дня! Турбують плями на ногах. Пару років тому на правій нозі з'явилось пару плям. Я не звернув увагі на це, так як думав що пройде. Десь приблизно рік тому плям на правій нозі ставало все більше. Я звернувся до дерматолого. Діагноз поставили, але лікування не дало якогось явного результату. На сьогоднішній день на правій зовнішній частині гомілки багато дрібних плямок, і вже є декілька плям на лівій нозі. Також на лівій нозі видні дрібні вени. При цьому свербіння немає. Ревмопроби рік тому здавав, аналізи нормальні. Також робив ЕЕГ (якось так) ніг. Теж не показало явних проблем. Зараз не знаю до якого лікаря звертатись, дуже прошу допомоги.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Якась алергія, яку дерматологи називають Дерматит. Мабуть. Потрібно уточнювати при обстеженні.