Діма | 2020-04-17 11:33:13

трихомона

Добрий день. У моєї дівчини 33роки(дитині 6 років) виявили трихомона, після діагнозу кіста прової бартолінової залози та дисплазії шийки матки. їй назначили трікасайд - 2т *7 днів; мератин комбі - 1*10д; неотрізол - 1т*8д. і потім повторні аналізи. Чи достатньо мені (38 років) пропити курс трікасайду з інструкції до препарату, 1т*7днів, якщо нічого не турбує. 3 місяці тому проходив огляд уролога і аналіз секрету передміхурової залози.

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Вам нужно сдать анализ - посев на трихомонаду и потом пройти лечение у уролога или дерматовенеролога.