Богдан Поляк | 2020-04-16 21:31:58

Результат аналізу

Добрий вечір. Хочу проконсультуватись щодо Результатів аналізу глутамінокислої декарбоксилази(Gada) - результат 31,5. Причина аналізу періодично підвищений рівень цукру в крові(6-15). Ранковий венозний цукор був (6.0).

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Неможливо дати конкретну відповідь без інформації про Вашу стать, вік, масу тіла (та її динаміку), ріст, наявність супутніх захворювань, родинна історія цукрового діабету, давність аналізів на цукор, аналізи на глікований гемоглобін, С-пептид, інсулін, печінкові проби, ТТГ, вітамін D. Підвищення цукру до 15 ммоль/л і титр антитіл до GAD свідчить про початок розвитку цукрового діабету 1-го типу (LADA).