Анна | 2020-04-16 13:26:46

Лямблії у дитини

Ми пройшли всі аналізи .Після першого курсу лікування. Кал здавали 3 рази , в двох випадках знайшли цисти лямблій. ЗАК еозинофіли 12 , все інше в нормі. АСТ , АЛТ норма. УЗД перегин шийки жовчного міхура, все інше норма. Наш лікар інфекціоніст пішов у відпустку. А дитина скаржиться на свербіж , має розчухи на животі. Погано спить. Від першого лікування пройшов приблизно місяць. Я зараз знову даю сину галстена , планую давати фуразолідон , але по 1 таб. / 2 р.д. Це нормально , для 3 років .( 13 кг вага ) ??? Бо наявність лямблій впливає на його самопочуття.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Я не можу призначати лікування без консультації (з урахуванням карантину, можливо по скайпу; але ця функція досить не доступна на нашому сайті)