Наталія | 2020-04-15 14:42:47

Свербіж біля ока

Добрий день. Потрібна консультація, до лікаря зараз потрапити неможливо. В мене декілька днів свербіж шкіри біля ока і невелика припухлість. 2 дні мастила Кремгеном. Але сьогодні зранку припухли обидва повіки. Але більше мене налякало те, що в одному оці ніби сльоза, яка заважає і не витирається. Будь ласка порадьте, що купити в аптеці і що це за хвороба. Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрый день. Можно проконсультироваться со мной по видеосвязи. Через клинику ВЕРДЕ. 0 (44) 338 89 99 Надо увидеть и позадавать вопросы. Или хотя бы фото пришлите