Маріанна | 2020-04-13 23:01:00

ИПСШ

Доброго вечора партнер здав аналізи на інфекції що передаються статевим шляхом,всі негативні,один на Chlamіdya trachomatis (ПЛР кількісне визначення) результат 3,0*10^6,референтны значення -не виявлено здавав в лабораторії Ескулаб я здавала в шкірвендиспансері,внутрішня лабораторія,не виявили хламідій

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Результатаи аналізів залежать від якості взяття матеріалу, місця взяття, типу лабораторного обстеження, сроків обстеження від моменту можливого зараження........... І взагалі - це не венерична хвороба і цю інфекцією можуть переносити до 60% людей.