Іван | 2020-04-13 11:16:04

свербіж очей

Доброго дня! З весною настав свербіж очей, тільки коли виходжу на вулицю. Також але рідше чхання 3- 5 разів на день але по 7-10 разів підряд. Можете запропонувати лікування? Гарно дякую

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Доброго дня. Здається є аллергія. Опатанол по 1крап 2 рази на день 1-4 місяці ( не хвилюватись! Так можна) поки сезон того алергена. І можна ще додати Цетрин по 1 таб 1 раз на день 10 днів( продовжити по необхідності). В листопаді- грудні можна здати аллергопроби( спочатку звернутись до аллерголога, наприклад в Інто сані). І пройти алерговакцінацію для попередження таких станів.