Руслана | 2020-04-11 22:14:00

Застуда

Доброго вечора. в мене 22 дні назад приїхав чоловік з Потльщі,ми сиділи 20 днів на ізоляції, на 19 день в мене почалась тошнота,біль в грудях, головний біль,я маю таку хворобу як судина дистонія, я умала ,що це черговий приступ як на передодні мала нервовий зрив, я поїхала в лікарню зробила ренгет все добре, аналіз крові також і тест на корона вірус негативний, у мене вже два дні температура від 36-до 37 міняється пару раз в день, я вже незнаю що думати, пю азитроміцин,аброл,новірин тошнота не пройшла, кашлю немає , в грудяг вже не болить

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, какой именно тест вы делали? Мог не показать достоверный результат. На данный момент есть ли проблемы с дыханием? Повышение температуры тела? Либо любые другие симптомы которые вас беспокоят?