Руслана | 2020-04-11 22:01:57

Застуда

Доброго вечора. хочу попросити консультації. в мене 22 дні назад приїхав чоловік з Польщі. ми сиділи 20 днів на ізоляції, на 19 день в мене почалась тошнота,боліла голова і пекло в грудях, в мене є така хвороба як судина дистонія я думала ,що це черговий приступ, тому.що перед тим в мене був нервовий зрив,на наступний день я почала трошки кашляти, я поїхала в лікарню зробили аналіз крові все в порядку,ренген все добре, пробу на корона вірус показало негативну, мені приписали антибіотик азитроміцин, аброл,новірин, у мене вже два дні є температура зранку може бути 36-36,6 на вечір 37-36,4. я вже незнаю,що думати більше нівкого в сімї немає ніяких симптомів.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, на данном этапе если нет проблем с дыханием. Необходимо пропить всю схему лечения которую вам прописали и наблюдать за своим состоянием.