Анастасія | 2020-04-11 19:23:31

Гіперактивність сечового

Доброго дня, у мене така проблема. Мені 21 рік Вже років 4 гіперактивний сечовий,але нетримання немає. При активному русі не так сильно виражено, але, коли в горизонтальному положенні дуже швидко наповнюється. Без болісних відчуттів! Спраги немає. ЗАС в нормі (єдине густина трішки збільшена), уреаплезма і мікоплазма не виявлено. Порадьте будь ласка, якщо я буду приймати препарат Уротол, чи зможу я цим нашкодити собі? Є сенс його купувати? Зараз звернутися до клініки не можу,у зв*язку зкарантином в країні.

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Заполните на протяжении 3 дней дневник мочеиспусканий. Можете скачать его в интернете. Отмечайте также обьем и какую жидкость вы выпиваете. По результату запишитесь на консультациючерез www.liulkomd.com.ua