Наталія | 2020-04-09 23:46:51

Білок в сечі + підвищена температура

Добрий вечір. Я жінка, мені 41 рік. Історія моєї хвороби розпочалася ще на початку лютого. Почалося з невеликого болю в горлі, невеличкого насморку і підвищення температури тіла до 37,1-37,3. До речі, високої температури при простуді в мене майже не буває. Завжди до 37,5 доходить і то рідко. Я ще тиждень ходила на роботу, так як були невідкладні справи. В кінці тижня я вже була звільнена у звязку із закінченням строкового договору, тому думала що посиджу вдома і простуда мине. Минув ще тиждень. Вже жодних симптомів не залишилося лише невеличкий подразливий кашель, але температура не проходила. На третій тиждень я звернулася до лікаря. Вона сказала що горло чуть червоне (але в мене це професійне), дихання чисте, проте оскільки вже два тижні не спадає температура, то виписала антибіотики (не памятаю на жаль назву) на 5 днівпо 1 т два рази в день. Історія не покращилася, навпаки температура вже могла підніматися до 37,5, хоча раніше вище за 37, 3 не піднімалася. Після тих антибіотиків здала аналіз крові і сечі (результатів на руках не маю), але там все було у межах норми. Лікар виписала ще одні антибіотики вже на 3 дні по 1 т в день. Нічого не помінялося. Я пройшла УЗД нирок і флюрографію. Все в нормі. Хоча в анамнезі в мене був хронічний пієлонефрит, але вже дуже давно ніяк не проявлявся. Останні аналізи коли білок в сечі був десь 0,03 були десь 10 років назад. Крім того мабуть що від подвійних антибіотиків в мене розпочався рідки стілець зранку до першої половини дня. Лікар виписала лоперамід, смекту, ентерол, біле вугілля. Результату не було. Минув ще один тиждень вже з проносом і тією ж температурою. Мені запропонували нову роботу, і я випивала зранку 2-4 лопераміди, смекту і так їхала. Це вже був початок березня. Наступного тижня до температури і проносу в мене додалися різні болі при закінченні сечивипускання, плюс часті позиви і відчуття постійно переповненого сечового. Лікар сказала що це певне молочниця на фоні антибіотиків розвинулася і виписала ще якісь таблетки від молочниці, які я приймала по 1 в день протягом 4 чи 5 днів, точно не памятаю. Далі я звернулася в приватну клініку. Там я здала ще багато інших аналізв і пройшла ще раз УЗД нирок. Результати, заключення лікаря і приписане лікування прикріплю у файлі. Якщо в двох словах то в сечі був білок 0,25, лейкоцити і еретроцити більше 50 і бактерії. Призначили знову антибіотики і інші ліки. Антибіотики сказали колоти 7 днів, якщо температура спаде на 5 день і 10 днів якщо на 7 день. Пронос минув, болі в сечовому теж, але температура не спала і досі. Я проколола 9 днів. Десь тиждень назад розпочався знову пронос. Я вже не знала що робити, оскільки транспорт не ходить, до лікаря добратись не можливо, в приватній клініці де я до того лікувалася сказали що приймають лише за відстутності підвищеної температури тіла. Я сама вже почала приймати левоміцитин по 1 т 3 рази на день десь проятогом 4 чи 5 днів. Нічого не змінилося. Ще додалося дискомфорт в області статевих органів (свербіж і печія), хоча статевим життям я не живу. Через 20 днів після лікування у приватній клініці я мала здати повторний аналіз сечі. Результати теж додаю. Лейкоцитів вже не було, бактерій теж, еретроцити зменшились до 10, але білок зріс до 0,75. Плюс вчора вже під вечір температура була 37,8 але десь за дві години вже сама опустилась до 37, 1, хоча зранку була 36,6. Сьогодні зранку знову була 37,1, ввечері 37,4. Одним словом станом на сьогодні 9 квітня в мене далі пронос, який відновився десь півтора тижня назад, субфебральна температура яка не проходить ще від 1 лютого, але стрибками, дискомфорт в області статевих органів чи сечового (свербіж і печія) і поганий аналіз сечі, який я здавала 4 дні назад. Підкажіть, будь ласка, яка може бути причина і який діагноз і як лікуватися. Антибіотики за цей час вже приймала 4 рази.

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
На мою думку нирки не є причиною Ваших страждань. Антибіотикотерапія вже вичерпала свої можливості. Думаю, Вам треба знайти хорошего гастроентеролога і інфекціониста