Людмила | 2020-04-09 21:53:23

Заражение

Доброго вечора,лікарю! Підскажіть,будь-ласка,моя сестра зараз знаходиться в інфекційній лікарні з підозрою на коронавірус чекає результату аналізу ПРЛ-тесту...у відділенні туалет общий,умивальник також,душова кабіна теж загального користування....в палаті немає умивальника,лежать люди з підтвердженим діагнозом в одному відділенні також,їжу приносять на коридор і кожен виходить і бере собі сам....скажіть,будь-ласка,лікарю,це так повинно бути? Невже люди з підозрою повинні лежати в одному відділенні з інфікованими? І де гарантія,що людина,яка поступила туди з підозрою на коронавірус,і у якої виявиться тест негативний,не повернеться додому інфікованою?

Ответы врачей 3

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Саме тому легкі форми потрібно лікувати вдома під наглядом лікаря з дотриманням усіх карантинних заходів.
Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Саме тому легкі форми потрібно лікувати дома під наглядом лікаря.
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго вечора, це питання - до місцевої адміністрації (з якого міста Ви?). Відомо, що в більшості регіонів скорочували ліжка в інфекційних лікарнях, не будували нових, фінансування було за дуже скороченим кошторисом. Зараз 1,0 ставки лікаря-інфекціониста з вислугою 30 років та вищою категорією складає трохи більше 4700 гривень - 13 категорія за оплатою (станом на 08.04.2020). Все інше - відповідне... З 1994 року з категорією, з 1995 працюю на кафедрі інфекційних хвороб, з 2004 - доцент, але з 01.04.2020 (!) не маю лікувальної доплати, не маю доплати за шкідливі умови праці та переведений (як й інші співробітники!) на 0,5 ставки - реформа, яку започаткувала пані Ульянка, а зараз не можуть (?!) припинити... Що стосується госпіталізації - дивиться відповідь на це питання д-ра Комаровського, я з ним майже згоден: тільки за необхідностю (медичною або соціальною). Вибачайте за емоції. Одужайте, не хворійте! З повагою, д-р Сухов