Валентин | 2020-04-09 18:37:19

коротка вуздечка

Мені 17 років. Давно помічав що маю такий симптом але не ознйомлювався з ним. В спокійному стані проблем немає, але під час ерекції при оголенні головки члена відчувається натяг вуздечки. Оголити можу але відчуваю біль, дискомфорт. І далі головки крайню плоть відтянути неможу. Потрібно провести її пластику? Чи утворяться в тому місці рубці після пластики? Чи вплине це якось на ерекцію? І чи великий ризик що шви можуть розійтися від час ерекції після операції? Будьласка дайте відповідь, адже для мене це дуже важливо. Дякую

Ответы врачей 1

Книгавко Александр Владимирович
Адрес: г. Харьков, Харьковский областной центр урологии и нефрологии им. В.И. Шаповала, андрологическое отделение.
Телефон: 380504012543
Добрый день! Да, в вашем случае нужно выполнить или пластику уздечки или циркумцизио.andrologia.com.ua/plastika-korotkoj-uzdechki-polovogo-chlena-operatsiya-ukraina-lechenie-kharkov/