Анатолій | 2020-04-08 21:57:24

Болить праве око

Добрий вечір. В мене така ситуація. Після перегляду телефона стало боліти праве око. Спочатку було таке відчуття як то на оці якась сльозана плівка. Я звернувся до окуліста. Після огляду лікар призначив краплі Медетром. Після другого прийому краплі Медексол. На деякий час мені покращило, але потім око заново почало боліти. На даний момент відчуваю дискомфорт в оці і зрачок в ньому більший ніж в тому оці яке не болить. Зараз не маю змоги поїхати в лікарню, так як знаходжусь за кордоном. Порадьте якісь краплі будь-ласка.

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий день. Мені здається тут справа не в оці. В нього, до речі, можна покарати штучні сльози. Тут мабуть справа в стані шиі та спини. Ви сиділи , нахилив голову, вже покапали все що можна, але око болить. Тому зверніться до остеопата, масажиста. До того, хто зможе перевірити стан хребта. Око ще моде боліти при підвищенному очному тиску. Це до окуліста.