Марія | 2020-04-08 17:59:35

Шкіра на ногах в цятках

Добрий день! Допоможіть мені будь ласка, тому що я не знаю що робити! Порадьте можливо якусь процедуру чи засіб! У мене на ногах чорні та в більшості червоні цятки і ноги інколи синіють не знаю як це виправити ( та головна проблема цятки) Я загрузила фото та мені не видно чи вони завантажилися, сподіваюся що так! Дякую наперед і прошу вашої поради

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Схоже на фолікулярний кератоз (простий волосяний лишай). Не заразне. Після загару буде зменшуватися (поступає віт. Д, який допомагає усвоєнню віт. А).