Виталий | 2020-04-07 19:16:19

Стоит ли делать капельницы

Здравствуйте, подскажите пожалуйста как лучше сделать .Я принимал амфетамин,не так чтобы часто и долго,сейчас решил бросить,не принимаю уже приблизительно месяц, родители говорят чтобы я пошел прокапался,стоит это делать?

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Якщо Вас щось непокоїть - то так, це варто зробити. А взагалі, якщо людина приймає наркотики, то сам цей факт говорить про те, що щось не так у його душі. Але "крапельниці" тут не завжди допоможуть, можливо слід звернутись до консультанта-психолога по питанням вживання drug'ів чи до психотерапевта. Ця проблема скоріше психологична. Але інколи за вживанням стоїть ПТСР чи депресія. Все не так просто, як Ви бачите.