Іван | 2020-04-06 22:47:36

Постакне

Добрий вечір підскажіть як можна побороти прищі й пстакне. Був у багатьох врачі, перепробував багато засобів, всі врачі говорять, що це перехідний вік і це пройде але нічого не проходить тільки гірше, можливо є якісь засоби чи ще щось...? Дякую)

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Дійсно - це проблема і "чарівної" мазі не існує. По статистиці Акне проходить у віці 27 - 28 років, бо уже стабілізується гормональний фон. Лікування по протоколу і альтернативними методиками без антибіотиків - це нормалізація фізичного, психічного і гормонально-сексуального здоров,я. Читайте 2, 3 та 4 статті тут: babushkin.ltd.ua/page2.html